Ви шукаєте цивілізований шля утилізації офісної макулатури? Вам потрібна впевненість в тому, що макулатура, яку Ви здаєте, дійсно використовується, як вторинна сировина? Тоді запрошуємо приєднатися до нас!
Warning: include_once(analyticstracking.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cluba4/domains/a4club.kiev.ua/public_html/wp-content/themes/a4club/header.php on line 81

Warning: include_once(): Failed opening 'analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/cluba4/domains/a4club.kiev.ua/public_html/wp-content/themes/a4club/header.php on line 81

Зелені зразки

Друзі, в Клубі А4 стартує акція ЗЕЛЕНІ ЗРАЗКИ. Зелені зразки – це зразки продукції або поведінки дружньої до довкілля. Замовте вивіз макулатури та отримайте зразки товарів з нашої зеленої крамнички з купоном на знижку 20%.

В листопаді 2015 ми хотіли б показати вам конверти, виготовлені з відновленої (вторинної) сировини або з додаванням відновленої паперової сировини.

Купон, нанесений на зворотному боці конверту, дає пред’явнику право на знижку 20% від вартості річного обслуговування в Клубі А4. Можна залишити купон собі, поділитися з сусідами або відправити поштою).

 

Шановні члени Клубу А4! В грудні 2015р. акцію ЗЕЛЕНІ ЗРАЗКИ ми проводимо спільно з КП «Київкомунсервіс». Компанії, які встановлять в себе скриньку для відпрацьованих батарейок та акумуляторів, люб’язно надану КП «Київкомунсервіс», отримають знижку 20% на обслуговування в Клубі А4 на наступний період. Зібрані батарейки та акумулятори будуть вивозитися представниками Клубу А4 разом із паперовими відходами та передаватися КП «Київкомунсервіс».