Ви шукаєте цивілізований шля утилізації офісної макулатури? Вам потрібна впевненість в тому, що макулатура, яку Ви здаєте, дійсно використовується, як вторинна сировина? Тоді запрошуємо приєднатися до нас!
Warning: include_once(analyticstracking.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cluba4/domains/a4club.kiev.ua/public_html/wp-content/themes/a4club/header.php on line 81

Warning: include_once(): Failed opening 'analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/cluba4/domains/a4club.kiev.ua/public_html/wp-content/themes/a4club/header.php on line 81

Замовити вивіз макулатури

Ви хотіли б здати офісну макулатуру на переробку? Будь ласка, заповніть сторінку замовлення вивозу макулатури. Зібрані Вами паперові відходи будуть використані як вторинна сировина та утилізовані на базі одного з картонно-паперових підприємств України.

Якщо в Вашій компанії є ЗЕЛЕНІ новини – пишіть нам. Ми із задоволенням розповімо про Ваші досягнення на сайті Клубу А4, а також на нашій сторінці в Фейсбук.  


captcha