Ви шукаєте цивілізований шля утилізації офісної макулатури? Вам потрібна впевненість в тому, що макулатура, яку Ви здаєте, дійсно використовується, як вторинна сировина? Тоді запрошуємо приєднатися до нас!
Warning: include_once(analyticstracking.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/cluba4/domains/a4club.kiev.ua/public_html/wp-content/themes/a4club/header.php on line 81

Warning: include_once(): Failed opening 'analyticstracking.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/cluba4/domains/a4club.kiev.ua/public_html/wp-content/themes/a4club/header.php on line 81

FutuRaй – нова зелена ініціатива, яку ми розпочинаємо разом з Еgoїстами

У нас виникла ідея розпочати екологічний проект разом з «Еgoїстами».

FutuRaй – це серія екологічного спрямування подій, де ми будемо розповідати та спонукати; майструвати та вчитися, дивитися і реалізовувати.

Перша наша зустріч відбудеться 14 грудня о 19.00 в ресторані «Піца Челентано» бул.Дружби Народів 28. Обов’язково реєструйтесь тут.

Програма вечора складатиме:

– Доповідь – ми запросили Ольгу Ігнатенко, – інженера, Доктора технічних наук, експерта ГО «Зелене Досьє» з питань сталого споживання та управління відходами.

Тема доповіді: «Межі росту та наш екологічний відбиток»

Скільки в нас є часу, щоб зменшити темпи використання природних ресурсів? Що може зробити кожна людина, щоб зменшити власний екологічний відбиток? Що таке сталі (або збалансовані) моделі виробництва та споживання? Якщо Ви не байдужі до проблем навколишнього природного середовища та бажаєте гарного майбутнього для власних дітей, пропонуємо разом знайти відповіді на ці та інші питання.

– Гру з re-cycling. Гра, яка дозволяє з’ясувати, які предмети підлягають, а які не підлягають переробці в Україні та за кордоном.

– Майстер-клас з орігамі, майстер Хітоші Накамура. Нашу ініціативу вирішив підтримати Українсько-Японський Центр і допомогти з проведенням майстер-класу. З використаного офісного паперу ми створимо справжнє японське мистецтво.

– Гарним завершенням вечора стане короткий фільм «The story of stuff (Історія речей)».

Коментувати

Коментування дозволене лише авторизованим користувачам.